SZŠ Jaselská

Navigace


Aktuální školní rok | archívSportovní aktivity 2018 - 2019


Městské kolo středních škol v plážovém volejbale

Pořadatel: 1. ZNG, Mendlovo náměstí
Místo: Sokolské koupaliště
Vedoucí družstva: Mgr. Zuzana Horynová

Účastníci:
Aneta Mernová a Gabriela Blahová (obě z 1.D)
Zúčastnit se měla ještě dvojice Monika Bielciková (1.A) a Vendula Pazderová (3.C), ale druhá jmenovaná bohužel onemocněla.

Dne 4. 6. 2019 se uskutečnilo Městské (okresní) kolo v plážovém volejbale. Děvčata hrála několik zápasů. 1. zápas proti SZŠ Merhautova B s přehledem vyhrála. V dalších zápasech podlehla týmu Merhautova A a gymnáziu Elgartova. V závěrečném hodnocení obsadila pěkné 13. místo Děkujeme za vzornou reprezentaci školy!

Zapsala: Mgr. Zuzana Horynová

Fotografie z okresního kola středoškolských her v sálové kopané dívek

Adaptační den

Okresní kolo středoškolských her v sálové kopané dívek

Dne 8. 3. 2019 se družstvo děvčat SZŠ Jaselská zúčastnilo okresního kola středoškolského turnaje v halové kopané. Holky si vedli ve velké konkurenci na výbornou. Vybojovali 7. místo. Našim děvčatům patří poděkování za vzornou reprezentaci naší školy.

Družstvo SZŠ Jaselská:
Valentýna Špičková (2B)
Anhelina Shaydurová (2B)
Miriam Varholová (4S)
Tereza Fridrichová (4S)
Kateřina Okleštková (3B)
Lucie Slaninová (3B)
Sára Varholová (1S)

Zapsala: Mgr. Hana Ondrášková

Fotografie z okresního kola středoškolských her v sálové kopané dívek

Adaptační den Adaptační den

Lyžařský výcvikový kurz (LKV)

V termínu od 4. 3. do 8. 3. 2019 proběhl lyžařský výcvikový kurz na Dolní Moravě. Kurzu se zúčastnilo celkem 33 žáků, tři pedagogové (Mgr. Zuzana Horynová, Mgr. Iveta Vilímová a Mgr. Jaroslav Mikyna) a jako noční dozor bývalá učitelka naší školy Mgr. Jana Knorová.
Po příjezdu na chatu Sněžník jsme se ubytovali a poté jsme se vydali na krátkou procházku k hlavní sjezdovce, kde jsme navštívili místní symbol – obrovskou sochu mamuta.
V pondělí večer nám zahrál na kytaru Pavel Bistrý a ostatní žáci si zazpívali. Další den ráno jsme se rozdělili do tří družstev a započali lyžařský výcvik. Po celodenní lyžařské aktivitě jsme večer absolvovali přednášku horské služby na téma bezpečnost na sjezdovkách a náplň práce HS. Další večer byla pro žáky připravena projekce metodiky sjezdového lyžování. V pátek před odjezdem domů jsme navštívili bobovou dráhu, kde si všichni účastníci kurzu zabobovali, někteří i vícekrát. Po obědě jsme se rozloučili s majitelem chaty a vydali se na cestu domů do Brna.
Celkově hodnotíme lyžařský kurz jako zdařilý, přálo nám pěkné počasí a těšíme se na další výlet na hory. Všichni žáci si zaslouží pochvalu nejen za předvedené výkony, ale také za svoje zodpovědné chování během celého kurzu. Zvláště musíme pochválit jmenovitě především Nelu Táborskou a Andreu Šrámkovou (obě 3A), které se znamenitě zhostily funkce služby a celý kurz ochotně pomáhaly svým učitelům.

Zapsal: Mgr. Jaroslav Mikyna

Fotografie z lyžařského výcvikového kurzu

Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den

Středoškolské ve šplhu na - dívky (městské a krajské kolo)

Dne 27. 2. 2019 se družstvo dívek SZŠ Jaselská p.o. pod vedením Mgr. Ivety Vilímové se zúčastnilo městského a krajského kola ve šplhu na tyči. V náročné čtyřkolové soutěži devčata podala výborné výkony a s rozdílem pouhé jedné setiny sekundy skončila na čtvrtém místě. Před naším družstvem se umístili družstva z těchto škol: 1 - Bezpečnostně právní akademie Brno, 2 - Gymnázium Brno, Křenová, 3 - Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše. Devčata se nemusí za své výkony ve šplhu vůbec stydět, v silné konkurenci se neztratili. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a blahopřejeme k výbornému výsledku!

Družstvo SZŠ Jaselská:
Petra Krobotová (4L)
Barbora Studená (4L)
Lucie Čermáková (1D)
Michaela Hasoňová (3C)
Gabriela Sedláčková (2A)

Zapsala: Mgr. Iveta Vilímová

Fotografie ze "Šplhu 2019"

Adaptační den Adaptační den

Vánoční laťka 2018

Dne 18. 12. 2018 od 9:00 se v tělocvičně naší školy uskutečnil již 15. ročník atletického mítinku ve skoku vysokém, který byl rozdělen na kategorií chlapců a dívek. Závodu se celkem zúčastnilo 37 dívek a 24 chlapců. Menší účast závodníků byla způsobena souběžnou exkurzí do Budapeště. Tak jako každý rok měla laťka vynikající úroveň a atmosféru a přihlíželo jí tradičně mnoho diváků jak z řad žáků, tak i učitelů. Nejlepší tři závodníci a závodnice dostali medaile, diplomy a sladké odměny.

Výsledky skoku vysokého:
Kategorie dívek
1. místo – Silva Heldesová (3L) – 150 cm
2. místo – Zuzana Španková (3C) – 145 cm
3. místo – Jana Celfrová (1B) – 145 cm (více pokusů)

Kategorie chlapců
1. místo – Daniel Poul (3S) – 180 cm
2. místo – Pavel Bistrý (3B) a Dominik Kříž (4A) – 175 cm

Zapsal: Mgr. Jaroslav Mikyna

Fotografie z „Vánoční laťky 2018“

Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den

Aerobic Master Class

Dne 6. 12. 2018 se družstvo dívek ze SZŠ Jaselská zúčastnilo Středoškolské soutěže Aerobic Master Class.
Soutěž měla, jako každý rok, velmi vysokou úroveň. Zúčastnilo se cca 50 závodnic z brněnských škol. Děvčata ze SZŠ Jaselská v soutěži výborně reprezentovala. Klára Balážová se v náročné soutěži probojovala mezi finalistky. GRATULUJEME!

Složení družstva: Klára Balážová (1.A), Markéta Sobotková (1.C), Sandra Strnadová (1.D)

Zapsala: Mgr. Iveta Vilímová

Fotografie z „Aerobic Master Class“

Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den

Městské kolo ve volejbale

Dne 20. 11. 2018 se uskutečnilo Městské (okresní) kolo ve volejbale. Pořadatelem turnaje bylo Gymnázium Tř. Kpt. Jaroše. Děvčata hrála ve skupině s týmy Gymnázium Matyáše Lercha a Biskupské gymnázium. SPŠE Olomoucká se bohužel odhlásila. Všechny týmy měly velmi vysokou úroveň. Naše děvčata hrála výborně. Ze skupiny jsme bohužel nepostoupily. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy!

Složení družstva: Barbora Němcová, Adéla Zelinková, Zuzana Barochová, Radka Mášová, Vendula Pazderová, Gabriela Blahová, Aneta Mernová, Monika Bielčiková

Zapsala: Mgr. Zuzana Horynová

Fotografie z „Městského kola ve volejbale“

Adaptační den Adaptační den Adaptační den

Zpráva z turnaje ve stolním tenise dívek

Dne 24. 10. 2018 se družstvo dívek SZŠ Brno, Jaselská, příspěvková organizace zúčastnilo městského turnaje dívek ve stolním tenise. Spolu s námi byly do finálové skupiny nalosovány týmy z dalších brněnských středních škol – Křenová, Kotlářská a Grohova. Turnaj se hrál systémem na tři vítězné zápasy, kdy první dva zápasy se hrála dvouhra a třetí zápas čtyřhra. Pokud nebylo rozhodnuto po těchto třech zápasech, hrály se další dvě dvouhry. Jedno utkání se hrálo do tří vítězných setů a do 11 bodů. První utkání s Křenovou naše dívky zvládly úspěšně a bez zaváhání vyhrály 3:0 na sety. Stejně probíhal i druhý zápas s Grohovou, kde bez potíží vyhrály také 3:0 na sety. Poslední zápas o celkové první místo naše děvčata odehrála s Kotlářskou, který bohužel po dlouhém vyčerpávajícím boji nakonec prohrála 2:3 na sety a jenom o kousek nám uteklo první místo a tím i cesta do Hodonína na krajské finále. Naši školu reprezentovaly Aneta Vodáková a Lucie Nemejtová, obě ze 3B. Oběma patří velká pochvala za předvedené výkony a především uznání za cenné druhé místo v tomto turnaji ve stolním tenise dívek.

Zapsal: Mgr. Jaroslav Mikyna

Fotografie z „Turnaje ve stolním tenise dívek“

Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den Adaptační den

Přespolní běh

Dne 27. 9. 2018 se družstvo dívek zúčastnilo středoškolského závodu v přespolním běhu.
Pořadatel: ŠSK při Gymnáziu Brno, Křenová
Místo: Brno – Lužánky

Složení družstva:
Maráková Blanka – 4.L
Oklešťková Kateřina – 3.B
Dudová Natálie – 2.A
Němčanská Tereza – 1.A
Macků Tereza – 1.L

Děvčata se celkově umístila na krásném 5. místě a mezi jednotlivci se Tereza Němčanská umístila na krásném 10. místě. Gratulujeme!!!

Zapsala: Mgr. Zuzana Horynová

Fotografie z "Přespolního běhu"

Aerobic tým SZŠ Jaselská Aerobic tým SZŠ Jaselská

Sportovní aktivity 2017 - 2018


Městské kolo středních škol v plážovém volejbale


Dne 28. 5. 2018 se uskutečnilo Městské (okresní) kolo v plážovém volejbale. Děvčata hrála několik zápasů. Dvojice Zelinková a Pazderová postoupily až do semifinále, kde podlehly dvojici z gymnázia Terezy Novákové. Obsadily pěkné 10. místo z 22 dvojic.

Pořadatel: 1. ZNG, Mendlovo náměstí
Místo: Sokolské koupaliště
Vedoucí družstva: Mgr. Zuzana Horynová

Účastníci:
1. Adéla Zelinková(1.L), Vendula Pazderová(2.C)
2. Zuzana Barochová (3.A), Radka Mášová (3.A)

Děkujeme za vzornou reprezentaci školy!

Zapsala: Mgr. Zuzana Horynová

Fotografie z "Městského kola středoškolských her ve volejbale"

Aerobic tým SZŠ Jaselská Aerobic tým SZŠ Jaselská Aerobic tým SZŠ Jaselská

Městské kolo středoškolských her v házené


Dne 4. 4. 2018 se naše škola zúčastnila městského kola středoškolských her v házené chlapců. Do skupiny jsme byli nalosováni společně se školami: Střední škola technická a ekonomická, Brno, Olomoucká (SŠTE Brno) a Střední škola strojírenská a elektrotechnická, Brno, Trnkova (SŠSE Brno). Obě školy byly jasní favorité, protože byly tvořeny především házenkáři z různých lig. V našem týmu byli házenkáři pouze dva. Ze skupiny postupovalo do finále pouze nejlepší mužstvo. Náš tým se musel hned na začátku obejít bez tří hráčů. První zápas jsme odehráli proti SŠTE Brno, které nás bohužel porazilo 10:20. Ve druhém zápase jsme poté, po dobrém výkonu, rovněž podlehli škole SŠSE Brno 12:20. Chlapcům patří velká pochvala za předvedený výkon a také za to, že se mezi ligovými házenkáři výkonově zase tolik neztratili.

Složení mužstva:
Samir Belhaj (2C), Marek Halouzka (2L), David Poliak (2L), Daniel Vázler (2L), Michal Kočenda (2L), Matěj Pachlopník (3C), Jan Pachlopník (3C), David Korbička (3C), Daniel Poul (2S) a Karel Krčál (1C).

Fotografie z "Městského kola středoškolských her v házené"

Aerobic tým SZŠ Jaselská

Městské kolo středních škol ve volejbale


Dne 7. 3. 2018 se uskutečnilo Městské (okresní) kolo ve volejbale. Děvčata hrála ve skupině s týmy Gymnázium Vídeńská, SPŠE Olomoucká a SPŠ stavební. Všechny týmy měly velmi vysokou úroveň. Naše děvčata hrála výborně. Ve skupině skončila na pěkném 3. místě. Ze skupiny jsme bohužel nepostoupily. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy!

Složení družstva:
1. Barbora Němcová
2. Adéla Zelinková
3. Zuzana Barochová
4. Radka Mášová
5. Vendula Pazderová
6. Kateřina Kadlecová

Zpracovala: Mgr. Zuzana Horynová

Fotografie z "Městského kola středních škol ve volejbale"

Aerobic tým SZŠ Jaselská Aerobic tým SZŠ Jaselská Aerobic tým SZŠ Jaselská

Středoškolské závody ve šplhu na tyči


Dne 22. 2. 2018 se dívky ze SZŠ Brno, Jaselská, příspěvková organizace pod vedením Mgr. Ivety Vilímové zúčastnily Středoškolských závodů ve šplhu na tyči a vybojovaly nádherné 3. místo v městě Brně a získaly pro školu cenný pohár.

Složení družstva dívek:
1. Krobotová Petra
2. Sedláčková Gabriela
3. Studená Barbora
4. Hasoňová Michaela
5. Maráková Blanka
6. Machanová Erika
7. Španková Zuzana

Děvčatům GRATULUJEME!!!

Fotografie ze "Závodů ve šplhu na tyči"

Aerobic tým SZŠ Jaselská Aerobic tým SZŠ Jaselská Aerobic tým SZŠ Jaselská Aerobic tým SZŠ Jaselská Aerobic tým SZŠ Jaselská Aerobic tým SZŠ Jaselská

Předvánoční atletický mítink ve skoku vysokém za podpory PhDr. Jarmily Kelnarové, PhD., ředitelky SZŠ Jaselská Brno

Dne 19. prosince 2017 od 9:00 se v tělocvičně SZŠ Jaselská Brno již po několikáté uskutečnil atletický mítink ve skoku vysokém doprovázený hudbou. Závodu se zúčastnilo celkem 60 žáků naší školy. Samotný atletický mítink měl od začátku vynikající úroveň a atmosféru.

Výsledky kategorie dívek:
1. místo – Zuzana Španková (2C) – 150 cm
2. místo – Šarlota Fortelná (1C)
3. místo – Monika Horáková (2B)

Výsledky kategorie chlapců:
1. místo – Jan Budínský (4C) – 175 cm
2. místo – Daniel Poul (2S)
3. místo – Karel Krčál (1C)

Fotografie z "Vánoční laťka"

Vánoční laťka 2017 Vánoční laťka 2017 Vánoční laťka 2017 Vánoční laťka 2017 Vánoční laťka 2017 Vánoční laťka 2017 Vánoční laťka 2017 Vánoční laťka 2017 Vánoční laťka 2017 Vánoční laťka 2017 Vánoční laťka 2017 Vánoční laťka 2017

Aerobic Master Class

Dne 7. 12. 2017 se družstvo dívek ze SZŠ Jaselská zúčastnilo Středoškolské soutěže Aerobic Master Class. Soutěž měla, jako každý rok, velmi vysokou úroveň. Zúčastnilo se cca 60 závodnic z brněnských škol. Děvčata ze SZŠ Jaselská v soutěži výborně reprezentovala. BRADOVÁ Aneta se v náročné soutěži probojovala mezi finalistky. GRATULUJEME!

Složení družstva:
1. Bradová Aneta 1.C
2. Charvátová Kristýna 1.B
3. Marvanová Klára 1.C

Fotografie z "Aerobic Master Class"

Aerobic tým SZŠ Jaselská Aerobic tým SZŠ Jaselská Aerobic tým SZŠ Jaselská

Středoškolský florbalový turnaj

Dne 7. 12. 2017 se naše škola zúčastnila florbalového turnaje mezi středními školami v Brně, který se odehrál v hale Sportpoint. Ve skupině jsme měli týmy SŠ Charbulova, Biskupské gymnázium a SŠTE Olomoucká. První zápas jsme bohužel prohráli s SŠ Charbulovou, za které hrálo několik hráček z juniorské extraligy, a proti kterým jsme neměli šanci. Další zápas jsme sehráli s Biskupským gymnáziem, se kterým jsme si nechali smolně vstřelit dvě branky, a i přes velkou snahu a kvalitnímu výkonu našich hráček, opět prohráli. Poslední zápas jsme však vyhráli jasně 2:0 nad SŠTE Olomoucká a celkově skončili na třetím místě ve skupině. Naše děvčata si zaslouží velkou pochvalu za bojovnost a předvedený výkon ve všech zápasech.

Fotografie ze "Středoškolského florbalového turnaje"

Florbalový tým SZŠ Jaselská

Přespolní běh

Dne 2. 10. 2017 se družstvo dívek SZŠ Jaselská zúčastnilo středoškolského závodu v přespolním běhu, který pořádal ŠSK při Gymnáziu Brno, Křenová. Celý závod se uskutečnil v Lužánkách. Tým děvčat skolnčil na krásném 4. místě. Mezi jednotlivci se Kateřina Oklešťková (2B) umístila na celkovém 2. místě a Anna Sedláčková (4L) na 8. místě. Všem reprezentantkám naší školy gratulujeme!!!

Složení družstva:
Sedláčková Anna (4L), Oklešťková Kateřina (2B), Krobotová Petra (3L), Maráková Blanka (3L), Poláchová Ivana (1A), Basovníková Daniela (1B).

Fotografie z přespolního běhu

Sportovní den Sportovní den

Středoškolský atletický pohár

Dne 20. září 2017 se družstvo dívek ze Střední zdravotnické školy Brno, Jaselská, příspěvkové organizace zúčastnilo Středoškolského poháru v atletice. Děvčata i přes nepřízeň počasí zabojovala a podala velmi pěkné výkony. Soutěž měla jako vždy vysokou úroveň. Soutěžili zde atleti, kteří se pravidelně zúčastňují mistrovství republiky. Družstvo dívek ze SZŠ Jaselská pod vedením Mgr. Ivety Vilímové v konkurenci škol okresu města Brna získalo 7. místo. Soutěže se celkem zúčastnilo 26 družstev. Z toho polovina družstev byla dívčích.
Děvčatům patří velký dík za vzornou reprezentaci školy!

Fotografie z přespolního běhu

Sportovní den

Sportovní den pro první ročníky

27. 9. 2017 se uskutečnil „Sportovní den“ pro všechny první ročníky naší školy. Ostatní žáci z vyšších ročníků se zúčastnili pochodového cvičení se sportovními aktivitami, kde navštívili různá zajímavá místa v Brně a okolí (Lesná, Velká Baba, Soběšice a Kohoutovice). Hlavním programem dne byl turnaj v přehazované, kde celou soutěž ovládla třída 1L, když ve strhujícím finále porazila třídu 1C. Třetí skončila třída 1B, která se jenom díky horšímu skóre nedostala do finále. Součástí sportovního dne byla i soutěž ve sprintu na 50 metrů, kde se zúčastnilo vždy pět vybraných běžců z každé třídy. Mezi chlapci jasně vyhrál Karel Krčál z 1C a mezi dívkami Gabriela Sedláčková z 1A. Žáci, kteří se soutěží neúčastnili, neustále fandili a nebo měli možnost hrát rekreačně badminton. Celý den provázelo slunečně počasí a všichni si soutěž určitě velmi užili.

Fotografie ze "Sportovního dne"

Sportovní den Sportovní den Sportovní den

Adaptační den pro 1. ročníky

Dne 6. 9. 2017 se uskutečnil adaptační den pro 1. ročníky ve sportovním areálu TJ Sokol Brno. Přítomno bylo cca 150 žáků a 12 pedagogů. Žáci soutěžili v přehazované a dalších sportovních soutěžích („Člověče nezlob se“, „Biatlon“, „Štafeta s víčky“, „Přetahování lanem“, „Přísloví“, „Pexeso“ a běh na 50m“). Na závěr proběhlo vyhodnocení a ocenění nejlepších tříd. Soutěž v přehazované vyhrála třída 1.L.
Celkové pořadí hodnocených soutěží: 1.L, 1.C, 1.B, 1.A, 1.S

Fotografie z "Adaptačního dne"

Adaptační den Adaptační den Adaptační den


Sportovní aktivity 2016 - 2017


Sportovní den

Dne 28. června 2017 proběhl na školním hřišti sportovní den. Akce se zúčastnili žáci prvních a druhých ročníků a 3.L. Žáci měli možnost reprezentovat svoji třídu v přehazované a ve stolním tenise. Turnaj v přehazované ovládla třída 2.A, která si ve finále poradila s třídou 2.B. Třetí skončili žáci třídy 1.B. Turnaj ve stolním tenise se netradičně odehrál ve venkovním prostředí na tartanové dráze. Celkovým vítězem se stal Matěj Pachlopník z 2.C, který po nekonečném tuhém boji porazil Dominika Kříže ze 2.A. Třetí místo obsadil zaslouženě Jakub Kuča z 1.C. Zakončení turnaje s profesionálním nadhledem a gracií sobě vlastní odmoderoval Jakub Kříž z 1.L.

Fotografie ze sportovního dne

Družstvo běžkyň naší školy Družstvo běžkyň naší školy Družstvo běžkyň naší školy

Městské kolo středních škol dívek v plážovém volejbalu

Dne 30. května 2017 se uskutečnilo Městské (okresní) kolo v plážovém volejbale dívek. Akci pořádalo 1. Zemské německé gymnázium na Sokolském koupališti na brněnské přehradě. Vedoucí družstev hrajících ve složení Kateřina Kadlecová (3.L), Vendula Pazderová (1.C) a Zuzana Barochová (2.A), Radka Mášová (2.A) byla Mgr. Zuzana Horynová. Děvčata hrála několik zápasů. Dvojice Kadlecová a Pazderová postoupily až do semifinále, kde podlehly dvojici ze Sportovního gymnázia Ludvíka Daňka. Obsadily pěkné 9. místo z 21 dvojic. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy!

Fotografie z plážového volejbalu

Družstvo běžkyň naší školy

Školní turnaj ve stolním tenise

Dne 5. dubna 2017 proběhl v tělocvičně naší školy turnaj ve stolním tenise. Žáci byli rozděleni do dvou kategorií, a to na dívky a chlapce. Turnaj dívek jasně ovládla Aneta Vodáková (1.B), kdy ve finále porazila Annu Sedláčkovou (3.L). Poté odehráli svoji kategorii chlapci, které ještě doplnily dvě nejlepší dívky z kategorie dívek. Po výborném výkonu nakonec opět zvítězila Aneta Vodáková (1.B), kdy ve finálovém souboji porazila Dominika Kříže (2.A), který zápas, za stavu 7:0 pro Vodákovou, pro zranění skrečoval. Studentka tak překvapivě získala dvě medaile za první místa a zahanbila veškeré chlapce, kteří se zúčastnili turnaje. Všem účastníkům turnaje gratulujeme.

Výsledky kategorie dívek:
Aneta Vodáková (1.B) Anna Sedláčková (3.L) Sabina Porubková (1.B)

Výsledky kategorie chlapců:
Aneta Vodáková (1.B) Dominik Kříž (2.A) Jan Pachlopník (2.C)

Fotografie z turnaje ve stolním tenise

Družstvo běžkyň naší školy Družstvo běžkyň naší školy Družstvo běžkyň naší školy

Městské kolo středních škol v malé kopané

Dne 9. března 2017 se uskutečnilo Městské (okresní) kolo v malé kopané, kterého se zúčastnilo družstvo dívek naší školy. Pořadatelem bylo SOU tradičních řemesel, Střední 59, 602 00 Brno a turnaj se konal v hale TJ Start Brno na Lesné. Vedoucí družstva byla Mgr. Zuzana Horynová.

Složení družstva:
1. Barochová Zuzana – 2.A 2. Růžičková Sandra – 2.A 3. Varhoĺová Miriam– 2.S 4. Oklešťková Kateřina – 1.B 5. Krahuľová Monika – 4.L 6. Španková Zuzana – 1.C 7. Slaninová Lucie – 1.B 8. Haklová Nikola – 1.B

Děvčata hrála ve skupině s týmy gymnázia Křenová, gymnázia Vídeňská a ISŠ Purkyňova. Všechny týmy měly velmi vysokou úroveň. Naše děvčata hrála výborně a postoupila ze skupiny do semifinále, kde porazila tým SŠTE Olomoucká. Ve finále bohužel podlehla týmu pořádající školy ELDO. V celkovém hodnocení se naše škola umístila na krásném 2. místě.

Fotografie z turnaje v malé kopané

Družstvo běžkyň naší školy

Silový čtyřboj

Dne 8. března 2017 se uskutečnilo na SŠP Jílova krajské kolo tradiční soutěže „Silový čtyřboj“. Soutěž se skládá ze čtyř výkonnostních disciplín – bench press se 75% tělesné hmotnosti na maximální počet opakování, přítahy na hrazdě podhmatem, trojskok snožmo a zvedání nohou ve visu na hrazdě.
Naši školu reprezentovalo čtyřčlenné družstvo ve složení: Marek Halouzka (1.L), František Mičánek (1.C), Daniel Pavlištík (3.L) a Jan Budínský (3.C). Chlapci předvedli solidní výkony – např. 800cm v trojskoku nebo 15 přítahů na hrazdě. Naše družstvo se bohužel v silné konkurenci neumístilo na předních příčkách, takže zkusíme celý rok intenzivně trénovat a příští soutěž bezkonkurenčně ovládnout.

Fotografie ze silového čtyřboje

Družstvo běžkyň naší školy

Předvánoční atletický mítink ve skoku vysokém na SZŠ Jaselská Brno

Dne 9. 12. 2016 od 9:00 se v tělocvičně SZŠ Jaselská Brno uskutečnil již po několikáté atletický mítink ve skoku vysokém doprovázený hudbou. Závodu se zúčastnilo 58 žáků naší školy. Samotný atletický mítink měl od začátku až do konce vynikající úroveň a atmosféru, také díky Michaelovi Svobodovi, který nám soutěž pomohl zorganizovat.

Výsledky skoku vysokého:.
Kategorie dívek
1. místo - Monika Horáková – 145 cm (1B)
2. místo - Lucie Slaninová (1B)
3. místo - Lucie Heřmanová (2C)

Kategorie chlapců
1. místo - Jan Budínský – 165 cm (3C)
2. místo - Jan Soukup (2L)
3. místo - Daniel Pavlištík (4L)

Fotografie ze skoku vysokého

Družstvo běžkyň naší školy Družstvo běžkyň naší školy

Aerobic master class

Dne 8. prosince 2016 se družstvo dívek ze SZŠ Jaselská zúčastnilo soutěže ve sportovním aerobiku: AEROBIC MASTER CLASS. Složení družstva:
1. PETÝRKOVÁ Markéta – 4.S
2. AUJESKÁ Veronika – 3.C
3. HÁJKOVÁ Klára – 1.B
4. ČERNÁ Lucie – 2.S
5. MIKOLÁŠOVÁ Adéla – 1.A

Děvčata zabojovala a podala nádherné výkony. PETÝRKOVÁ Markéta se ve velmi náročné a silně obsazené soutěži probojovala do finále a mezi 20 finalistkami obsadia 4. místo!!! GRATULUJEME!!

Fotografie z Aerobic master class

Družstvo běžkyň naší školy

Městské kolo ve florbale dívek

V pátek 2. 12. 2016 se naše škola zúčastnila městského kola ve florbale dívek, které se konalo v hale SH Sportpoint, kde svoje domácí utkání hraje extraligový florbalový tým Buldogs Brno. Ve skupině jsme byly celkem tři týmy, z nichž do dalších bojů postupovalo pouze jediné. V prvním utkání jsme se střetli s týmem dívek Sportovního gymnázia Ludvíka Daňka. Že se jedná o sportovní výběr školy bylo vidět už od samého začátku, kdy nás bohužel herně převyšovali, a nakonec to tak bylo celý zápas, který skončil jednoznačně 0:5 ve prospěch soupeřů. Ve druhém zápase na nás čekal tým Moravského gymnázia. Naše dívky předvedli naprosto odlišný herní výkon a po bojovném utkání zápas skončil jasně 3:0 pro náš tým. Našim dívkám patří velká pochvala za předvedené výkony a jejich bojovnost.

Družstvo tvořili tyto dívky:
Anna Sedláčková (3L), Kristýna Pavlíková (3L), Eliška Bajgerová (1B), Veronika Chromková (1B), Alexandra Kubíčková (2S), Miriam Varholová (2S), Sabina Porubková (1B) a Anna Finková (4A).

Fotografie z turnaje ve florbale

Družstvo běžkyň naší školy

Městské kolo středních škol ve volejbale

Dne 15. listopadu 2016 se uskutečnilo Městské (okresní) kolo ve volejbale, ve kterém naši školu reprezentovalo družstvo dívek. Pořadatelem turnaje bylo SOU tradičních řemesel, Střední 59, Brno a zápasy probíhaly na Gymnáziu tř. Kapitána Jaroše. Vedoucí družstva byla Mgr. Zuzana Horynová.

Družstvo děvčat hrálo ve složení:
1. Lukešová Barbora – 4.S 2. Mezulániková Karolína – 4.A 3. Kadlecová Kateřina – 3.L 4. Mášová Kateřina – 2.A 5. Barochová Zuzana – 2.A 6. Pazderová Vendula – 1.C

Děvčata hrála ve skupině s týmy Gymnázia Kapitána Jaroše a SŠTE. Všechny týmy měly velmi vysokou úroveň a také naše dívky hrály výborně. Jeden zápas (se SŠTE) děvčata vyhrála a druhý těsně prohrála. Ve skupině se umístila na 2. místě.

Fotografie z turnaje ve volejbale

Volejbalový tým děvčat

Přespolní běh

Dne 4. října 2016 se družstvo dívek zúčastnilo středoškolského závodu v přespolním běhu. Akci pořádal ŠSK při Gymnáziu Brno, Křenová a běželo se v brněnském parku Lužánky.

Složení družstva:
Sedláčková Anna – 3.L, Oklešťková Kateřina – 1.B, Hartlová Antonie – 3.A, Bínová Valerie a Čerteková Kateřina – 1.C.

Děvčata se umístila na krásném 6. místě z 11 soutěžících družstev. Kateřina Oklešťková se umístila na 14. místě a Anna Sedláčková na 15. místě z 65 závodnic. Gratulujeme!

Fotografie z přespolního běhu

Družstvo běžkyň naší školy

Sportovní den pro 2. ročníky

Dne 27. září 2016 se uskutečnil adaptační den pro 2. ročníky ve sportovním areálu „Eldorádo“ v Mariánském údolí, kterého se zúčastnilo 130 žáků a 10 pedagogů. Žáci soutěžili v různých hrách, např. v přehazované, ve vědomostním běhu družstev, boji o vlajku a psychomotorické a pohybové hře. Dále mohli využít trampolíny, stolní tenis a petangue. Na závěr proběhlo vyhodnocení a ocenění nejlepších tříd.

Fotografie ze "Sportovního dne"

Adaptační den

Adaptační den pro 1. ročníky

Dne 2. září 2016 se uskutečnil adaptační den pro 1. ročníky ve sportovním areálu Eldorádo v Mariánském údolí. Akce se zúčastnilo 150 žáků a 8 pedagogů. Žáci soutěžili v přehazované, ve vědomostním běhu družstev a psychomotorické a pohybové hře. Dále mohli využít trampolíny, stolní tenis a petanque. Na závěr proběhlo vyhodnocení a ocenění nejlepších tříd.

Fotografie z "Adaptačního dne"

Adaptační den


Sportovní aktivity 2015 - 2016


STŘEDOŠKOLSKÁ SOUTĚŽ V POHYBOVÝCH SKLADBÁCH

Dne 18. 3. 2016 se družstvo dívek ze SZŠ Jaselská zúčastnilo soutěže v POHYBOVÝCH SKLADBÁCH

Složení družstva:
1. HERÁKOVÁ Věra 4.L
2. MALÍKOVÁ Pavlína 4.B
3. VAŠULKOVÁ Hana 2.B
4. JELÍNKOVÁ Gabriela 2.A
5. KUKLOVÁ Veronika 2.A
6. KONEČNÁ Sára 1.L
7. SOUKUP Jan 1.L
8. KRÁL Tadeáš 2.A

Studenti zabojovali a podali krásné výkony. Soutěže se celkem zúčastnilo 28 soutěžních skladeb. Družstvu se podařilo ve velmi náročné a silně obsazené soutěži škol jihomoravského kraje obsadit 4. místo.
V Brně dne 20. 3. 2016

Mgr. Iveta Vilímová
Vedoucí družstva


STŘEDOŠKOLSKÉ ZÁVODY VE ŠPLHU NA TYČI

Dne 8. 3. 2016 se družstvo dívek zúčastnilo soutěže: STŘEDOŠKOLSKÉ ZÁVODY VE ŠPLHU NA TYČI.

Složení družstva:
1. KROBOTOVÁ Petra 1.L
2. DOBEŠOVÁ Hana 2.L
3. STRAKOVÁ Aneta 3.L
4. FLEKOVÁ Lucie 1.C

Děvčata zabojovala a podala velmi pěkné výkony. Družstvu se podařilo ve velmi náročné a silně obsazené soutěži všech brněnských škol probojovat na 5. místo a v soutěži škol jihomoravského kraje obsadit 6. místo.

V Brně dne 10. 3. 2016
Mgr. Iveta Vilímová
Vedoucí družstvaLyžařský výjezd


Dne 19. 2. 2016 se v rámci Středoškolského klubu ASK ČR při SZŠ Jaselská 7/9 uskutečnil lyžařský výjezd na Dolní Moravu. Výjezdu se zúčastnilo 34 žáků a 3 učitelé. Žáci byli rozděleni do družstev, výcvik probíhal na lyžích i na snowboardu. Sněhové podmínky byly dobré a vše proběhlo bez komplikací.
V Brně dne 25. 2. 2016
Mgr. Zuzana HorynováMěstské kolo ve volejbale

Dne 15. 2. 2016 se uskutečnilo Městské (okresní) kolo ve volejbale. Pořadatel: SOU tradičních řemesel, Střední 59, 602 00 Brno Místo: Gymnázium Křenová.


Složení družstva:
1. Miklíková Lenka – 4.L
2. Lukešová Barbora – 3.S
3. Mezulániková Karolína – 3.A
4. Mášová Radka – 1.A
5. Novotná Lucie - 3.B
6. Kadlecová Kateřina – 2.L
7. Barochová Zuzana – 1.A

Děvčata hrála ve skupině s týmy Gymnázium Křenová, Gymnázium Matyáše Lercha a Gymnázium Víděňská. Všechny týmy měly velmi vysokou úroveň. Naše děvčata hrála výborně. Jeden zápas s Gymnáziem Vídeňská děvčata vyhrála a druhé 2 těsně prohrála. Ze skupiny postupovalo jen jedno družstvo(GML).
Děkujeme za vzornou reprezentaci školy!

Mgr. Zuzana Horynová
vedoucí družstva


Předvánoční atletický mítink ve skoku vysokém na SZŠ Jaselská Brno

11. prosince 2015 se v tělocvičně SZŠ Jaselská Brno již po několikáté uskutečnil atletický mítink ve skoku vysokém doprovázený hudbou. Závodu se zúčastnilo 58 žáků naší školy. Samotný atletický mítink měl od začátku vynikající úroveň a atmosféru také díky Michaelovi Svobodovi, který nám soutěž pomáhá organizovat. V kategorii dívek zvítězila výkonem 145 cm Veronika Honigová z 1. L. Na 2. místě se umístila Kristýna Skulová ze 2. L Na 3. místě se umístila Martina Hudíková ze 3. S. V kategorii chlapců se na 1. místě umístil David Straka ze 3. B výkonem 175 cm. Na 2. místě se umístil Jaroslav Vachata ze 4.C. Na 3.místě Tadeáš Král ze 2.A .

V Brně dne 17. 12. 2015
Za kabinet TEV Zuzana Horynová


AEROBIC MASTER CLASS

Dne 3. 12. 2015 se družstvo dívek ze SZŠ Jaselská zúčastnilo soutěže ve sportovním aerobiku: AEROBIC MASTER CLASS.
Složení družstva:
1. PETÝRKOVÁ Markéta – tř. 3.S 2. MALÍKOVÁ Pavlína – tř. 4.B 3. AUJESKÁ Veronika – tř. 2.C
Děvčata zabojovala a podala nádherné výkony. Všem třem soutěžícím se podařilo ve velmi náročné a silně obsazené soutěži všech brněnských škol probojovat do finále!!! Nejlépe se umístila PETÝRKOVÁ Markéta – mezi 16-ti finalistkami obsadila 6. místo!!! GRATULUJEME!!!

V Brně dne 4.12. 2015
Mgr. Iveta Vilímová
Vedoucí družstva


Středoškolské florbalová liga

Dne 25.11.2015 se naše škola zúčastnila městského kola Středoškolské florbalové ligy „O pohár primátora statutárního města Brna ing. Petra Vokřála“, ve sportovní hale Sportpoint na Střední ul. 26 v Brně.
Naše studentky hrály 2 zápasy, jeden se SPŠ stavební Kudelova vyhrály a druhý s gymnáziem Tř. Kpt Jaroše prohrály. Družstvo VOŠS Kotlářská se na zápas nedostavilo Naše dívky hrály velmi obětavě a podaly dobrý výkon, přestože nemáme podmínky na trénink. Do dalšího kola se však neprobojovaly.
Účastníci: Kramářová Lenka 1.C, Jochmanová Kateřina 1.C, Sovková Aneta 2.L, Pavlíková Kristýna 2.L, Sedláčková Anna 2.L, Sovová Karin 2.B, Turková Monika 2.C, Varholová Miriam 2.C, Brázdová Hana 2.C, Finková Anna 3.A, Korčianová Lenka 3.C.

Zpracovala: Mgr. Jana Knorová

Středoškolský závod v přespolním běhu

Dne 1. 10. 2015 se družstvo dívek zúčastnilo středoškolského závodu v přespolním běhu.
Pořadatel: ŠSK při Gymnáziu Brno, Křenová
Místo: Brno – Lužánky
Složení družstva:
Sedláčková Anna – 2.L
Dobešová Hana – 2.L
Rašovská Veronika – 1.C
Vlčková Jana – 1.C
Krobotová Petra – 1.L
Děvčata se umístila na 5. místě .
Anna Sedláčková se umístila na krásném 5. místě v soutěži jednotlivců. Gratulujeme!

V Brně dne 14. 10. 2015
Mgr. Zuzana Horynová


Středoškolský pohár v ATLETICE 2015 ,,CORNY“

Dne 16. 9. 2015 se družstvo dívek ze SZŠ Jaselská ve složení:

1. HÖNIGOVÁ Veronika
2. VÉVODOVÁ Monika
3. ČECHOVÁ Anna
4. FLEKOVÁ Lucie
5. ŠEBELOVÁ Kateřina
6. SEDLÁČKOVÁ Anna
7. DOBEŠOVÁ Hana
8. MALÁ Michaela
9. KŘÍŽOVÁ Michaela
10. HEGEROVÁ Nikola
11. KROBOTOVÁ Petra
12. BERVIDOVÁ Marika
13. LICHEVNÍKOVÁ Olga
14. BŘOUŠKOVÁ Natálie

zúčastnilo Středoškolského poháru v ATLETICE 2015 ,,CORNY“. Na soutěž se přihlásilo 17 středních škol města Brna. Soutěžili zde reprezentanti České republiky, kteří mají zkušenosti i s EVROPSKÝMI a SVĚTOVÝMI závody. Družstvo ze SZŠ Jaselská v této silné konkurenci obstálo na výbornou a obsadilo 7. místo.
BLAHOPŘEJEME!!!
V Brně dne 18.9.2015
Mgr. Iveta Vilímová ; Vedoucí družstva

Adaptační den pro 1. ročníky

Dne 10. 9. 2015 se uskutečnil adaptační den pro 1. ročníky ve sportovním areálu „Eldorádo“(Mariánské údolí). Přítomno bylo 135 žáků + 10 pedagogů.
Žáci soutěžili v přehazované, ve vědomostním běhu družstev a psychomotorické a pohybové hře. Dále mohli využít trampolíny, stolní tenis a petangue.
Na závěr proběhlo vyhodnocení a ocenění nejlepších tříd.

V Brně dne 17. 9. 2015
Zuzana Horynová


Sportovní aktivity 2010 - 2015


Účast družstva dívek SZŠ Jaselská na Městském a krajském kole středních škol ve šplhu o tyči

Dne 6. 3. 2015 se uskutečnilo Městské a krajské kolo ve šplhu o tyči Pořadatel: SŠ polytechnická, Jílová Místo: tělocvična SŠ polytechnické
Složení družstva: Aneta Straková - 2.L, Monika Krahulová – 2.L, Simona Fibichová – 3.S, Hana Vašulková – 1.B, Marika Bervidová – 1.B, Romana Hrdličková – 1.B.
Děvčata podala pěkný výkon. Umístily jsme se na krásném 4. místě v městském kole a na 5. místě v krajském kole. V soutěži jednotlivců byla nejlepší Aneta Straková, která se umístila na krásném 12. místě ze 30 závodnic.
Mgr. Zuzana Horynová vedoucí družstva


Účast družstva dívek SZŠ Jaselská na Městském kole středních škol ve volejbale

Dne 21. 1. 2015 se uskutečnilo Městské (okresní) kolo ve volejbale. Pořadatel: SOU tradičních řemesel, Střední 59, 602 00 Brno Místo: Gymnázium Křenová
Složení družstva: Severová Iva – 2.L, Miklíková Lenka – 3.L, Lukešová Barbora – 2.S, Mezulániková Karolína – 2.A, Spišiaková Terezie – 2.A, Benešovská Monika – 2.B, Novotná Lucie - 2. B, Kadlecová Kateřina – 1. L, Děvčata hrála ve skupině s týmy Gymnázium Slovanské náměstí a CHPŠ Vranovská.Všechny týmy měly velmi vysokou úroveň. Naše děvčata hrála výborně. Jeden zápas (s CHPŠ) děvčata vyhrála a druhý těsně prohrála. Ze skupiny jsme bohužel nepostoupily. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy!
Mgr. Zuzana Horynová, vedoucí družstva


AEROBIC MASTER CLASS

Dne 4. 12. 2014 se družstvo dívek ze SZŠ Jaselská zúčastnilo soutěže ve sportovním aerobiku:
AEROBIC MASTER CLASS.
Složení družstva:
1. PETÝRKOVÁ Markéta – tř. 2.S
2. MALÍKOVÁ Pavlína – tř. 3.B
3. AUJESKÁ Veronika – tř. 1.C

Děvčata zabojovala a podala nádherné výkony. PETÝRKOVÁ Markéta a MALÍKOVÁ Pavlína se ve velmi náročné a silně obsazené soutěži probojovala do finále!!! Nejlépe se umístila PETÝRKOVÁ Markéta – mezi 15-ti finalistkami obsadila 6. místo!!! GRATULUJEME!!!
V Brně dne 5.12. 2014
Mgr. Iveta Vilímová
Vedoucí družstva

Středoškolská soutěž "Aerobic Master Class“

Dne 5. prosince 2013 se družstvo dívek ze SZŠ Jaselská zúčastnilo soutěže "Aerobic Master Class". Soutěž byla, jako bývá každým rokem, na velmi vysoké úrovni. Děvčata zabojovala a i přes silnou konkurenci se dokázala probojovat mezi nejlepší závodnice.

Markéta Petýrková (tř.1.S) byla jednou z finalistek soutěže a Pavlína Malíková (tř.2.B) skončila těsně za branami finále. Dalšimi členkami družstva byly studentky: Ševčíková Natálie (tř.1.C) Chlupová Michaela (tř.1.C) Hájková Lenka (tř.2.L) Dřevikovská Adéla (tř.2.L).
Děkujeme studentkám za vzornou reprezentaci školy!

Jako vedoucí družstva zapsala Mgr. Iveta Vilímová


Silový čtyřboj

Dne 9. dubna 2013 se družstvo dívek a hochů ze SZŠ Jaselská zúčastnilo soutěže Silový čtyřboj. Děvčata soutěžila v disciplínách šplh na tyči, trojskok snožmo, hod plným míčem o hmotnosti 3 kg a sedy-lehy na jednu minutu. V soutěži chlapců byly první disciplínou shyby, poté následoval bench press se 75% váhy, trojskok snožmo a jako poslední byly svisy vznesmo.

Družstvo dívek bylo ve složení Nikol Šůstková ze 3.L, Veronika Filipová ze 3.A, Kristýna Konečná ze 4.C, Kristýna Kyseláková ze 4.C a náhradnice Michaela Malá z 1.A a družstvo hochů ve složení Ladislav Přibilík z 1.L, Václav Nečas ze 2.S, Michal Paranjuk ze 2.A, Richard Holánek ze 3.L a náhradník Daniel Burget z 1.S. Obě dvě družstva podala velmi pěkné výkony a obě se umístila na čtvrtých místech v městském přeboru. Úspěch jsme zaznamenali také v soutěži jednotlivců, když se Ladislav Přibilík umístil na krásném čtvrtém místě. Za všechny výkony si zúčastnění žáci jistě zaslouží velkou gratulaci.

Silový čtyřboj 2013 Silový čtyřboj 2013 Silový čtyřboj 2013 Silový čtyřboj 2013 Silový čtyřboj 2013 Silový čtyřboj 2013

Soutěž ve šplhu

Dne 13.3. 2013 se studentky naší školy zúčastnily soutěže ve šplhu na tyči, která se konala na SŠ polytechnické, Jílová 36g, Brno.

Dívky soutěžily ve složení:

 1. Hanáková Monika - 1.S
 2. Rejdová Dominika - 1.S
 3. Slabá Zdislava - 2.L
 4. Stošková Simona - 2.L
 5. Válková Dana - 2.L
V soutěži družstev se naše studentky umístily na 3.místě v Brně a na 4. místě v kraji. Za krásné výsledky děvčatům gratulujeme!

Předvánoční atletický mítink ve skoku vysokém

za podpory PhDr. Jarmily Kelnarové, PhD., ředitelky SZŠ Jaselská Brno

Termín: pátek 14. prosince 2012 od 10 hodin

Místo: tělocvična na SZŠ Jaselská Brno

14.prosince 2012 se v tělocvičně SZŠ Jaselská Brno již po několikáté uskutečnil atletický mítink ve skoku vysokém doprovázený hudbou.Závodu se zúčastnilo 51 žáků naší školy. Samotný atletický mítink měl od začátku vynikající úroveň a atmosféru.

V kategorii dívek zvítězily:
 • výkonem 145 cm Kristýna Kyseláková ze 4.C a Regina Cupáková ze 2. B.
 • Na 3. místě se umístila Daniela Kozubíková výkonem 140 cm ze 2.S.

V kategorii chlapců se umístili:
 • na 1. místě umístil Jan Adam z 1.L výkonem 170 cm.
 • na 2. místě se umístil Daniel Klíma ze 3.L výkonem 165 cm.
 • na 3.místě Vojtěch Řehoř z 1.A výkonem 160 cm
Vánoční laťka 2012 Vánoční laťka 2012 Vánoční laťka 2012 Vánoční laťka 2012 Vánoční laťka 2012

7. března 2012 - Středoškolské závody ve šplhu na tyči

Družstvo dívek ve složení: Novozámská Renata (2.A), Konečná Kristýna (3.C), Válková Dana (1.L), Vlasýková Dagmar (2.A), Kerestesh Marina (2.C) se zúčastnilo Přeboru města Brna a Krajského kola ve šplhu na tyči. Děvčata podala vynikající výkony a v městském kole obsadila 2.místo. V krajském kole se děvčata umístila na 3.místě.

Šplh o tyči 2012 Šplh o tyči 2012 Šplh o tyči 2012

Okresní kolo středoškolských her ve Volejbalu

Dne 8. března 2012 se družstvo žákyň SZŠ Jaselská pod vedením Mgr. Knorové zúčastnilo středoškolských her ve volejbalu, které se konalo v tělocvičně SPŠ stavební, Kudelova.

Přestože družstvo hrálo velmi dobře, nakonec těsně podlehlo výkonostně silnějším soupeřkám a do dalšího kola soutěže nepostoupilo.

Předvánoční atletický mítink ve skoku vysokém na SZŠ Jaselská Brno

za podpory ředitelky školy PhDr. Jarmily Kelnarové, PhD.

Termín: pátek 9. prosince 2011 od 9 hodin
Místo: tělocvična na SZŠ Jaselská Brno

9 .prosince 2011 se v tělocvičně SZŠ Jaselská Brno již po několikáté uskutečnil atletický mítink ve skoku vysokém doprovázený hudbou. Samotný atletický mítink měl od začátku vynikající úroveň a atmosféru.

 • v kategorii starších žákyň zvítězila Linda Štěrbová výkonem 130 cm.
 • V kategori dorostenek zvítězila Jitka Zrůnová výkonem 145 cm.
 • V kategorii juniorek se stala vítězkou Denisa Kuczmanová výkonem 135 cm.
 • V kategorii dorostenců zvítězil David Michele výkonem 170 cm a v juniorech Jakub Vojáček vynikajícím výkonem 180 cm.
Vánoční laťka 2011 Vánoční laťka 2011 Vánoční laťka 2011 Vánoční laťka 2011 Vánoční laťka 2011 Vánoční laťka 2011

Více fotek naleznete na této adrese.


Lyžařský výcvikový kurz

Letošní výcvikový kurz proběhl v době od 27. února do 4. března 2011 ve středisku Dolní Morava na Kralickém Sněžníku. Pravidelný výcvik lyžařů a snowboardistů doprovázelo jarní sluníčko a dobrá nálada. Studenti prvních ročníků připravovali každodenně zábavné programy pro své spolužáky a učitele. Také přednáška náčelníka Horské služby Kralický Sněžník Mgr. M. Graciase připomněla studentům bezpečnost lyžování, alodpověděla na otázky, jak se stát členem horské služby, dobrým záchranářem. Procházka do okolí v odpočinkový den byla zaměřena historicky, navštívily jsme unikátní bunkr z II. světové války.

Závěr kurzu byl ve znamení závodů. Slalom speciálně postavený Mgr. Janou Knorovou projeli úspěšně jak lyžaři, tak i snowboardisté. Všichni pak byli oceněny cenami věnovanými SRPD.

Poděkování patří všem zúčastněným členům pedagogického dozoru, ale také studentům, za zájem o lyžování, hory, ukázněnost a dobrou náladu. Do Brna jsem se vrátili unavení, ale spokojení.

Lyžařský výcvikový kurz 2011 Lyžařský výcvikový kurz 2011 Lyžařský výcvikový kurz 2011 Lyžařský výcvikový kurz 2011 Lyžařský výcvikový kurz 2011 Lyžařský výcvikový kurz 2011 Lyžařský výcvikový kurz 2011 Lyžařský výcvikový kurz 2011 Lyžařský výcvikový kurz 2011

Vánoční laťka 2010

Předvánoční atletický mítink ve skoku vysokém doprovázený hudbou na SZŠ- Jaselská Brno a Přebory SZŠ- Jaselská - "Vánoční laťka"- 7. ročník za podpory PhDr. Jarmily Kelnarové, PhD., ředitelky SZŠ Jaselská Brno.

Pořadatel: VUT v Brně a SZŠ Jaselská Brno
Ředitel mítinku: Kateřina Svobodová
Termín a místo: čtvrtek 9. prosince 2010, tělocvična školy

Atletického mítinku se zúčastnilo 50 studentů SZŠ Jaselská. Závod měl velmi vysokou úroveň a nejlepší výkony podali:
Roman Šeptun 4.L - 170 cm
Jitka Zrůnová 1. B - 150cm

Vánoční laťka 2010 Vánoční laťka 2010

Atletické závody CORNY 2010

Dne 22. září 2010 proběhly atletické závody CORNY středních škol.
Vedoucí družstva: Mgr. Iveta Vilímová
Složení družstva:

 • Filipová Veronika - 1. A (Vrh koulí, skok daleký, štafeta)
 • Zrůnová Jitka - 1. B (skok vysoký)
 • Šindýlková Aneta - 1. L (800 m, štafeta)
 • Krejčí Tereza - 2. L (200 m, 800 m. štafeta)
 • Vytounská Lucie - 3.E (200 m, štafeta)
 • Urbánková Lucie - 1. L (60 m, skok daleký)
 • Duráková Michaela - 1. B (60 m, 800 m)
 • Kiliánová Žaneta - 2. L (Skok daleký, skok vysoký)
 • Kosturová Kristýna - 1.B (Vrh koulí, 60 m)
 • Kyseláková Kristýna - 2. C (Skok vysoký, 200 m)
 • Bartoníčková Kamila - 1. B (Vrh koulí)
Náhradnice:
 • Horáková Denisa - 2. L
 • Vlasáková Dagmar - 1. A
 • Svobodová Martina - 2. D

Děvčata podala velmi pěkné výkony a v silné konkurenci - 20 družstev středních škol města Brna obsadila 7. místo.

Atletický pohár Corny 2010 Atletický pohár Corny 2010 Atletický pohár Corny 2010 Atletický pohár Corny 2010 Atletický pohár Corny 2010

Adaptační den pro první ročníky 2010

Dne 6. září se uskutečnil Adaptační den pro první ročníky. Proběhl v loděnici na Káčatech v Komíně. Sportovní klání mezi třídami doplněné o hry na vzájmné poznávání posílilo i hezké počasí.

Adaptační den pro první ročníky 2010 Adaptační den pro první ročníky 2010